Forum Obywatelskie

Lista Obywateli

Archiwum Rządowe

Pliki do
pobrania

V Korpus Inwazyjny

Linia
Czasu

Pytania i odpowiedzi

Kanał
RSS

 
LOGOWANIE
login:
hasło:
rejestracja

WIELKAPEDIA
WOJSKOWA KOMENDA UZUPEŁNIEŃ
POLSKA MARYNARKA GWIEZDNA
 
WARTO ZOBACZYĆ
OSO 2057 Kampinos
OSO 2058 Kampinos
OSO 2059 Kampinos
OSO 2061 Kampinos
OSO 2062 Wa-wa
Archiwa WRP


SMUTNA STATYSTYKA

Serwis przegląda:
0 obywateli
31 gości

FORMALNOŚCI

Kanał RSS
Nasze bannery
Szanowna Redakcja
Kontakt
Copyright
Materiały dla prasy
FAQ
Polityka prywatności
Napisz artykuł!

TECHNIKALIA

Serwis został zoptymalizowany dla rozdzielczości 6144x4096 oraz niższych:
do 1920x1080 stosowanych w zegarkach ręcznych i motopompach drugiej klasy

REKLAMA
 

 

 

 

 

 
Lista artykułów, których autorem jest Johnny B.Good.Bajka dla dorosłych 14.01.2057 by Johnny B.Good
Za siedmioma górami, za siedmioma lasami pośrodku kontynentu zwanego Europą, leżało królestwo Lachów. Mieszkali w nim ludzie dobrzy i pracowici, choć nie brakło także niegodziwców, ignorantów i wszelakiej maści hochsztaplerów. Władzę nad poddanymi dz (...)

Z pamiętnika funkcjonariusza MI cz.II 21.11.2056 by Johnny B.Good
Kolejny listopadowy poranek roku jeszcze pańskiego i jeszcze 2056 godz. 5.30 Już wstałem ... ciemno! Pewnie chcecie wiedzieć jak ciemno? Odpowiadam zgodnie z prawdą: jak w d ... Na szczęście nie mam dylematu! Przepisy BHP wyraźnie regulują kwe (...)

Z pamiętnika funkcjonariusza MI cz.I 20.11.2056 by Johnny B.Good
Listopadowy poranek roku pańskiego 2056 godz. 5.30 Wstaję ... ... ciemno jak w d..! Mam dylemat zapalić papierosa, czy może zjeść śniadanie. Tylko jaki to dylemat, skoro wiem, że i tak wybiorę papierosa. godz. 6.00 Śniadanie zjedzone, kawa (...)

Oczekiwanie 08.07.2056 by Johnny B.Good
Mam nieodparte wrażenie, że pokolenie trzydziestolatków, do którego sam należę, zawsze na coś czekało. Urodzeni w latach siedemdziesiątych ubiegłego stulecia już na początku swego żywota oczekiwali na cytrusy lub/i wyroby czekoladopodobne, pojawia (...)

Epitafium 12.03.2055 by Johnny B.Good
Szczytu bym sięgnął, lecz tylkom stęknął. Ludzka krucha powłoka, marna to opoka dla zamierzeń geniuszu. Z epitafium astronauty idealisty Kazimierza Barszcza. Czas pokoju jawi się obywatelom WRP jako czas sielanki i błogostanu. Okazuje się jed (...)

Goździk! 08.03.2055 by Johnny B.Good
Po latach równouprawnienia i ignorowania dnia 8 marca (jako przejawu dyskryminacji jednej z płci), dziś kobiety w całej WRP, w wyniku akcji zainicjowanej przez Ministerstwo Informacji, otrzymały po jednym goździku i parze rajstop. Nieoczekiwanie dla (...)

Boję się rano wstać 06.02.2055 by Johnny B.Good
Swego czasu, na użytek Magagaskar Reality Show, popełniłem byłem dwa artykuły pod tytułem "Teraz ekstremalnie" nawiązujące do sytuacji politycznej na Białorusi i Ukrainie oraz będące formą protestu przeciwko niszczeniu własnych społeczeństw przez dyk (...)

Teraz Ekstremalnie II 22.11.2054 by Johnny B.Good
Jeżeli koncepcja nie zgadza się z rzeczywistością, tym gorzej dla rzeczywistości! Wydawało się, iż nowy i eksperymentalny w formule program "Kombajnem po Białorusi i Ukrainie - Zatrwożeni" odniesie spektakularną klęskę, po której zostanie zdjęt (...)

Teraz Ekstremalnie 25.10.2054 by Johnny B.Good
Badania przeprowadzone, przez Instytut Podstawowych Problemów Sprzężeń Zwrotnych w Parzęczewie Dolnym, na reprezentatywnej grupie 2 osób, stały się dla twórców Madagaskar Reality Show, impulsem do wprowadzenia zmian w obecnej postaci programu. Interp (...)

Kosmiczna odyseja 18.10.2054 by Johnny B.Good
...jeśli w państwie istnieje jedynie chwilowa i kapryśna wola jednego, nie może być nic stałego, a tym samym żadnego prawa Załoga stacji orbitalnej Kopernik II poinformowała dowództwo Marynarki Gwiezdnej o przechwyconym, przez krążownik badawczy O (...)

Niebomba 12.09.2054 by Johnny B.Good
Wydarto już wiele tajemnic przyrody, zaprzęgając je do pracy w takich dziedzinach jak inżynieria genetyczna, nanotechnologia, cybernukleonika stosowana czy ziołolecznictwo. Po raz kolejny okazało się jednak, że istnieją rzeczy mądre przeprowadzone (...)

Dlaczego?! 16.08.2054 by Johnny B.Good
Korpus Inwazyjny, egida Wielkiej Rzeczpospolitej, pięknie sławiony przez poetów, chłonie w swe szeregi kolejnych śmiałków, wabionych blaskiem chwały. Popatrzcie Obywatele!! Oto oni! Rycerze współcześni, zakuci w kewlarowe zbroje, dosiadający stalowyc (...)

Cicha wojna 10.08.2054 by Johnny B.Good
Rozpoczęcie pierwszej fazy Wojny Totalnej, dało sygnał do podjęcia niekonwencjonalnych działań, zwanych w żargonie wojskowym cichą wojną. W związku z tym, rozkazem Naczelnika, postawiono w stan pełnej gotowości bojowej Grupę Operacji Meteo znaną p (...)

Incydent u wybrzeży Papui Nowej Gwinei 07.06.2054 by Johnny B.Good
O godzinie 6.45 czasu lokalnego wybrzeży Papui Nowej Gwinei 150 mil morskich od Port Moresby został ostrzelany Zespół Operacyjny Marynarki Wojennej WRP. Z potwierdzonych informacji wynika, iż Zespół Operacyjny MW składający się z lotniskowca OWRP (...)

Atak na garnizony VPKI 30.05.2054 by Johnny B.Good
Z dotychczasowych informacji napływających z Boliwii, Ministerstwu Wojny udało się odtworzyć przebieg zamieszek. W oficjalnym raporcie przygotowanym przez MW, przedłożonym naczelnikowi WRP, czytamy: „25 stycznia 2054 roku o godz 04.59 w Prowincji Bo (...)

Eksperyment 22.01.2054 by Johnny B.Good
W ciągu trwania Madagaskar Reality Show jego mieszkańcy poddawani byli niezliczonej liczbie eksperymentów, mających sprawdzić, gdzie leży ostateczna granica absurdu. Dotychczas, fiaskiem kończyły się niehumanitarne eksperymenty, wśród których były (...)

 

MENU

 
Strona Główna
Kontakt
 
TwojaRura

TwojaNuta(c) 2052-2072 www.wielkarzeczpospolita.net