Forum Obywatelskie

Lista Obywateli

Archiwum Rządowe

Pliki do
pobrania

V Korpus Inwazyjny

Linia
Czasu

Pytania i odpowiedzi

Kanał
RSS

 
LOGOWANIE
login:
hasło:
rejestracja

WIELKAPEDIA
WOJSKOWA KOMENDA UZUPEŁNIEŃ
POLSKA MARYNARKA GWIEZDNA
 
WARTO ZOBACZYĆ
OSO 2057 Kampinos
OSO 2058 Kampinos
OSO 2059 Kampinos
OSO 2061 Kampinos
OSO 2062 Wa-wa
Archiwa WRP


SMUTNA STATYSTYKA

Serwis przegląda:
0 obywateli
38 gości

FORMALNOŚCI

Kanał RSS
Nasze bannery
Szanowna Redakcja
Kontakt
Copyright
Materiały dla prasy
FAQ
Polityka prywatności
Napisz artykuł!

TECHNIKALIA

Serwis został zoptymalizowany dla rozdzielczości 6144x4096 oraz niższych:
do 1920x1080 stosowanych w zegarkach ręcznych i motopompach drugiej klasy

REKLAMA
 

 

 

 

 

 
Lista artykułów, których autorem jest Siergiej.Juwenalia 19.05.2061 by Siergiej
W tym miesiącu swoje święto obchodzą wszyscy studenci. Adepci wyższych uczelni piją, koncertują i zajmują się szeroko pojętą zabawą. Wielu psychologów wskazuje, że zachowanie studentów związane jest z przedsesyjną histerią zwaną Zespołem Napięcia Prz (...)

KPB 23.04.2061 by Siergiej
Od kilku dni Rosja Radziecka wszystkie swoje siły przeznaczyła na promowanie zbrodniczej ideologii komunistycznej (jeżeli nie liczyć sił przeznaczonych do wzmagania terroru) i na poszukiwaniu komunistów w innych państwach. Akcja zakończyła się niespo (...)

Strylnikovgrad 20.04.2061 by Siergiej
Mieszkańcy Rewolucyjnej Komunistycznej Wolnej Republiki Ludowej rozpoczęli budowę własnej państwowości. Została powołana kolejna, tym razem już prawdopodobnie ostatnia, Komunistyczna Rada Ocalenia Narodowego Komunistycznej Partii Rosji, której I (...)

Isajew 14.04.2061 by Siergiej
Pułkownik Maksim Isajew, szpieg GRONO w Warszawie, przechadzał się po ulicach stolicy. Próbował wtopić się w tłum, ale czuł że coś zdradza, że jest rosyjską, komunistyczną kanalią rodem z syberii. Może to była czapka uszatka z sierpem i młotem, może (...)

Kamczatka i samogon 12.04.2061 by Siergiej
Już kilka tygodni minęło od kiedy „Mao” Zedongow zebrał pół miliona Rosjan i wyruszył do Niepodległej Socjalistycznej Republiki Burkina Faso. Żołnierze II PKI wytrwale czekali by go grzecznie zawrócić do Moskwy, ale nie przybywał, w związku z czym ki (...)

Kara-Luch 09.04.2061 by Siergiej
Do Bangkoku na ręce Naczelnika przyszedł list o niewiarygodnie małych rozmiarach. Jak się później okazało, dzięki użyciu potężnego mikroskopu, jego nadawcą był samozwańczy prezydent Republiki Burkina Faso [Ministerstwo Informacji przypomina, że takie (...)

Pamiętaj o Boliwii 29.03.2061 by Siergiej
Dzisiaj rano doszło do ogólnoprowincjonalnego powstania w Prowincji Boliwia. Z naszych informacji wynika, że ledwie w przeciągu kilku godzin 80% stanu osobowego stacjonujących tam oddziałów polskich dostało się do niewoli Boliwijskich Partyzantek, bo (...)

Wielki Marsz 22.03.2061 by Siergiej
Od kilku dni w Prowincji Moskiewskiej trwają zamieszki, które ostatnimi czasy przyjęły formę zbrojnej rebelii. W całej Moskwie, ogłoszonej niepodległym miastem, trwają mityngi i wiece komunistyczne organizowane przez GRONO i inne organizacje terr (...)

Nowa oś zła? 15.03.2061 by Siergiej
W czasie gdy wszyscy obserwujemy fronty Zimbabwiański i Marsjański co bystrzejsi obywatele (zwłaszcza tak zwani Niezależni Eksperci) zastanawiali się jak tę sytuację wykorzystają pozostali wrogowie WRP. Od jakiegoś czasu wzmogła się działalność Boliw (...)

Dolewka Kompotu 11.03.2061 by Siergiej
Od początku wojny z Zimbabwe w Japonii trwała gorączkowa mobilizacja, a jej władze deklarowały poparcie dla WRP. Front marsjański od jakiegoś czasu cechuje się pewną stagnacją, więc wkroczenie wojsk japońskich mogło by przechylić szale zwycięstwa na (...)

Czy marszałek zmysły postradał? 09.07.2060 by Siergiej
Wojska Polskie, dowodzone przez marszałka Mieczysława Komorowskiego, pokonały siły złego brata bliźniaka, dowodzone przez byłego hetmana Hieronima Radziejowskiego. To informacja pewna, sprawdzona i wielokrotnie potwierdzona. Obywatele Wielkiej Rzeczy (...)

GRONO po bitwie 05.07.2060 by Siergiej
Powoli opada mgła atomowa po zakończeniu bitwy pomiędzy wojskami marszałka Komorowskiego, a siłami złego brata bliźniaka. Za kilka dni znane już będą wszystkie fakty, które jej dotyczą. W chwili obecnej nie mamy pewności, czy marszałek Komorowski na (...)

Zamach w Prowincji Moskiewskiej 03.05.2060 by Siergiej
Zdaje się, że ledwie wczoraj została rozwiązana jedyna partia opozycyjna, a już pojawili się nowi (starzy) wywrotowcy. Dnia 29 marca został dokonany zdradziecki zamach terrorystyczny w małej miejscowości na terenie Prowincji Moskiewskiej. O 7:47 wesz (...)

 

MENU

 
Strona Główna
Kontakt
 
TwojaRura

TwojaNuta(c) 2052-2070 www.wielkarzeczpospolita.net