Forum Obywatelskie

Lista Obywateli

Archiwum Rządowe

Pliki do
pobrania

V Korpus Inwazyjny

Linia
Czasu

Pytania i odpowiedzi

Kanał
RSS

 
LOGOWANIE
login:
hasło:
rejestracja

WIELKAPEDIA
WOJSKOWA KOMENDA UZUPEŁNIEŃ
POLSKA MARYNARKA GWIEZDNA
 
WARTO ZOBACZYĆ
OSO 2057 Kampinos
OSO 2058 Kampinos
OSO 2059 Kampinos
OSO 2061 Kampinos
OSO 2062 Wa-wa
Archiwa WRP


SMUTNA STATYSTYKA

Serwis przegląda:
0 obywateli
23 gości

FORMALNOŚCI

Kanał RSS
Nasze bannery
Szanowna Redakcja
Kontakt
Copyright
Materiały dla prasy
FAQ
Polityka prywatności
Napisz artykuł!

TECHNIKALIA

Serwis został zoptymalizowany dla rozdzielczości 6144x4096 oraz niższych:
do 1920x1080 stosowanych w zegarkach ręcznych i motopompach drugiej klasy

REKLAMA
 

 

 

 

 

 

 

Galaretki pochodziły z USA
:: wydarzenia :: 19.11.2059 by Nefarius

Galaretki pochodziły z USA
W takich opakowaniach były zamykane galaretki dla astronautów NASA

Po przeniesieniu Mgławicy Kraba do innego wymiaru przez żołnierzy Polskiej Marynarki Gwiezdnej, zostało trochę martwych galaretek unoszących się w przestrzeni kosmicznej. Naukowcy z PMG postanowili je pozbierać, aby przeprowadzić na nich kilka eksperymentów. Wyniki ich badań ukazały szokującą prawdę. Otóż galaretki, z którymi walczyła WRP miały swoje początki w USA!

- Już na początku naszych badań mieliśmy jakieś takie dziwne wrażenie, że gdzieś już kiedyś widzieliśmy tego typu galaretkę. Po dokładniejszym przyjrzeniu się strukturze molekularnej zauważyliśmy, że ta galaretka na pewno pochodziła z Ziemi, jednak została zmodyfikowana przez jakieś promieniowanie. Dalsze badania ujawniły, że potencjalnym modyfikatorem mógł być uran. Wydało nam się to trochę dziwne, bo przecież uran jest dosyć przestarzałym materiałem. Jako, że obiekt na którym przeprowadzaliśmy badania zużył się, przeszliśmy do następnego, który miał pewnego rodzaju hełm ochronny. Po bliższym przyjrzeniu się mu zauważyliśmy napis NASA. Początkowo myśleliśmy, że to któryś z żołnierzy po wypiciu bimbru... eee... tzn po przypadkowym nawdychaniu się paliwa rakietowego podczas sprawdzania jego poziomu, postanowił zrobić nam jakiś żart, ale okazało się, że żaden z żołnierzy nie sprawdzał tamtego dnia ilości paliwa w zbiornikach. Tak więc, jak tylko wróciliśmy na Stacje Orbitalną Lem skontaktowaliśmy się z amerykańskimi „naukowcami”, którzy pracowali w NASA jeszcze zanim zostało wykupione przez Polską Agencję Kosmiczną. Początkowo wpadli niemalże w ekstazę, gdy usłyszeli, że chcemy poprosić ich o radę, jednak gdy wyjaśniliśmy im o co chodzi, w łączu międzyplanetarnym zapadła głucha cisza. Dopiero po chwili powiedziano nam, że to nie jest rozmowa „na telefon” i że musimy się z nimi spotkać osobiście. Wylądowaliśmy więc pod dawną, chwiejącą się już siedzibą NASA. Powitało nas kilku bardzo bladych amerykanów. Myśleliśmy, że może są chorzy na amerykańską grypę, jednak po tym co od nich usłyszeliśmy, jasne było, że to nie grypa. Łamanym głosem opowiedzieli nam o misji, która do tej pory była objęta ścisłą tajemnicą. Otóż podczas jednej z ostatnich wypraw kosmicznych NASA mającej na celu naprawę satelity wyszukującego wszystkie sieci fastfoodów na świecie jeden z astronautów nie mógł otworzyć pudełka z galaretką, więc użył kawałka uranu aby spalić folię zabezpieczającą. Jednak w momencie gdy to zrobił, na ziemi rozpoczął się koncert Justina Timberlake’a, więc aby zdążyć na transmisje, wyrzucił pudełko galaretki z kawałkiem uranu do kosza, który automatycznie wystrzelił swój ładunek w przestrzeń kosmiczną. Po przeprowadzeniu kilku symulacji nie mieliśmy już wątpliwości, że cywilizacja galaretek powstała właśnie z tej jednej galaretki dla astronautów NASA.

Zaraz po tym jak informacja o odkryciu naukowców z PMG trafiła do mediów na całym świecie, Prezydent USA, Bartosz Ohara spotkał się z Naczelnikiem WRP. Oto kilka słów, które padły z jego ust przed siedzibą Ministerstwa Informacji:

- Zwracam się z prośbą do Naczelnika Wielkiej Rzeczpospolitej o wybaczenie. Panie Naczelniku, przecież to nie moja wina. To wina tych z rządu poprzedniego prezydenta. To oni są wszystkiemu winni. Ja jestem „tym dobrym”. Proszę źle o mnie nie myśleć!

Po tej krótkiej wypowiedzi, ochroniarze przydzieleni Oharze podnieśli go z pozycji klęczącej, podali mu chusteczkę i weszli z nim do budynku MI.

Spytaliśmy kilku obywateli USA co sądzą o całej tej sprawie:

- Ten astronauta, to naprawdę musiał być głupi. No bo jak można jeść galaretkę zamiast hamburgera czy hot-doga. Takie zachowanie jest nie do pomyślenia! – powiedział rozgoryczony Pan Jonson. Jego syn był jeszcze bardziej zdenerwowany – Co za koleś!? Przecież Britney Spears była wtedy sto razy lepsza niż ten buracki Timberlake!

Jak widać, nawet w obecnych czasach zdarzają się rzeczy, które filozofom się nie śniły. Na szczęście polscy naukowcy nie zajmują się filozofowaniem tylko ciężką i rzetelną pracą.

Polub to:


Podziel się:12345678910
Aby ocenić, kliknij odpowiednią gwiazdkę
(średnia ocena:8.2 | oddanych głosów:38)


Ten utwór jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 2.5 Polska.

Dodaj komentarz

Ohydne zdjęcie. (3)
Nie ma to wpływu na moją ocenę artykułu. Po prostu nie lubię ohydy. Chciałem, żeby obywatele to wiedzieli. :P >>
| ~Sło(w)ik 21.11.2059 13:57:52
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
(13)
A mi się wydawało, że artykuły nie powinny się na wzajem wykluczać. W jednym z moich art. POLSCY NAUKOWCY (jak wiadomo nieomylni) przedstawiają wyniki swej wielomiesięcznej ciężkiej pracy i ogłaszają, że galaretki wynikiem wielu milionów lat ewolucji i powstały z prostych struktur krzemowych. A teraz się okazuje, że to niby >>
| gladwik 19.11.2059 18:13:19
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
:( (6)
To jednak to nie był kontakt z kosmiczną cywilizacją :( >>
| Wamir 20.11.2059 13:31:26
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Poruta jakaś (1)
Zmiana historii iście w giertychowskim stylu. Klon jakiś urwał się z MRS i do redakcji przeniknął czy już oni wszyscy tacy? Jest jeszcze sprawa znikających komentarzy. :) >>
| ~Pajączek 20.11.2059 18:26:01
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Szuperr 10 (1)
Takie sensacje to ja lublu :P >>
| ~rollnig, ktory nie lubi ani britnej ani jastina : 19.11.2059 15:59:02
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
amerykański problem (2)
ale jak to tak ?? coś, co powstało z amerykańskiego pochodzenia szajsu sprawiło tyle problemów żołnierzom Polskiej Marynarki Gwiezdnej ?? to niemożliwe >>
| Mikael 19.11.2059 15:06:24
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
strona 1
[1]


Najnowsze wiadomości:

Problematyczny telefon | 10.04, by Red_81
Epidemiczna demokracja | 28.03, by Red_81
Wybory samorządowe 2068 | 08.09, by Nefarius
Co dalej z MRS? | 30.08, by Macer i Red_81
Zwycięska porażka | 24.06, by Red_81
Ludzie Pokoju, Prawdy i Wolności | 27.12, by Red_81
Biuro Ochrony Naczelnika | 26.08, by Red_81
Reparacje wojenne | 14.08, by Red_81
Szczyt G1 | 09.07, by Red_81
27:1 | 09.03, by Red_81
Wielka stolica Wielkiej Rzeczypospolitej | 02.02, by Red_81
Betonowe brzozy na Jowiszu | 05.12, by Red_81
Intronizacja | 19.11, by Red_81
Nowa lepsza Unitra | 01.10, by Invader Zim
Pislamskie zakazy | 05.09, by Red_81
Betonowy parawaning | 27.08, by Avenraad

Więcej w Archiwum
Wiecej w kategorii wydarzenia
 
Binookle
R e k l a m a
Wielkabiznes

 NIEZBĘDNIK OBYWATELA:
Konstytucja WRP
Zbiór praw znakomitych uchwalonych ku chwale Najjasniejszej RP

Mapa Polski
Prawie 120 milionów kilometrów kwadratowych dobrobytu i szczęścia

Mapa Marsa
Bo Ziemia to dla nas zdecydowanie za mało...

Mapa Polskiej Przestrzeni Kosmicznej
Cały Wszechświat stoi przed nami otworem

WielkaPedia
Zródlo cennych informacji o WRP tworzone przez Obywateli dla Obywateli


O co tutaj chodzi?!
Spokojnie! Otwórz sobie piwo i zarezerwuj troche czasu. Juz wyjasniamy...

Napisz artykuł
Spróbuj swoich sił i zdobądź sławę i chwałę
 
TwojaRura

TwojaNuta

 
TwarzoksiążkaR e k l a m a


 LITERATURA PRZEPIĘKNA:
Wojna Polska 2034 roku
Człowiek z betonu
Betonowa Epopeja
Chłopi 2054
Pamiętnik Czołgisty
Przysłowia
Umrzesz!
 
 SŁOWO NA PONIEDZIAŁEK:

 

 (c) 2052-2071 www.wielkarzeczpospolita.net