Serwis został zoptymalizowany dla
rozdzielczości 6144x4096 oraz niższych:
do 1920x1080 stosowanych w zegarkach
ręcznych i motopompach drugiej klasy
REKLAMA
Aby się rozwijali ojcowie, mężowie i kochankowie ::ciekawostki:: 31.03.2058 by jemiola
Po szokującej relacji Katarzyny Dody Pelikan dotyczącej powszedniego dnia kobiety domowej, Ministerstwo Informacji przyjrzało się codziennemu życiu przeciętnego mężczyzny i jest zszokowane tym, co zaobserwowało. Otóż dzisiejszy mężczyzna pracujący, pracą zajmuje się prawie wcale, co w zasadzie jest poniekąd zrozumiałe, biorąc pod uwagę nadwyżkę budżetu domowego. Niemniej jednak codzienne zajęcia mężczyzn przyprawiają o ból głowy niejedną kobietę. Otóż przeciętny mężczyzna po powrocie z pracy , gdzie ledwo zdążył zjeść drugie śniadanie zasypując biurko stosem okruszków z tostów, które w pocie czoła wyprodukowała jego kobieta domowa, wraca do domu, wyciąga piwo z lodówki, zasiada na kanapie przed telewizorem, ogranicza się do zawołania psa, który pieczołowicie ściąga mu skarpetki z nóg, a następnie dzierżąc w lewej dłoni puszkę robi PsssTRACH!, a prawą dłonią sięga po pilota i robi pstryk. Pstryk powtarza się co kilka sekund, natomiast PsssTRACH co mniej więcej pół godziny. Taki cykl powtarza się w nieskończoność.
By podobnie jak w przypadku kobiet zmienić tryb życia naszych ojców, mężów i kochanków, Ministerstwo podjęło pierwsze stanowcze kroki. Dziesięciu tysiącom losowo wybranych mężczyzn wysłano książki. Niestety to doświadczenie również zakończyło się fiaskiem, okazało się, że książka nie chce się przekartkować za pomocą pilota, a służąc jako podstawka do piwa z czasem pokrywa się brzydkimi wilgotnymi plackami. Kilku badanych szukało zastosowania jej w ubikacji, jednak przygotowanie pojedynczych kartek do użytku wymagało zbyt dużych zdolności manualnych, podczas gdy męska ręka przyzwyczajona do pilota ma dobrze wyrobiony tylko jeden palec.
Obecnie Ministerstwo rozważa przechwytywanie wybranych na chybił-trafił panów w drodze między pracą a domem i dowożenie ich do filharmonii, gdzie przy wtórze wiolonczel i waltorni dostaną ostatnią szansę na naprowadzenie fal mózgowych na odpowiednie tory.
Polub to:
Podziel się:
Aby ocenić, kliknij odpowiednią gwiazdkę (średnia ocena:8.5 | oddanych głosów:31)
Ten utwór jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 2.5 Polska.